Hakkımızda

TB BELGELENDİRME, 2005 yılında İstanbul Bakırköy’de kurulmuş ve faaliyete geçmiştir.

TB Belgelendirme, 2014 yılında, Balıkesir Edremit’e taşınarak, merkez yönetim faaliyetlerini bu bölgede devam ettirmiştir.

2018 yılında ortaklık değişikliği ile İstanbul’a tekrar taşınmıştır. İki ortaklı TB Belgelendirme, Atalar Mahallesi, Kartal, İstanbul adresinde faaliyetlerini etkin şekilde devam ettirmektedir.

TB Belgelendirme, TÜRKİYE CUMHURİYETİ coğrafi alanı içerisinde faaliyet gösteren müşterilere hizmet vermektedir.

13.05.2011 tarihinde; TS EN ISO/IEC 17021-1 standardına göre, Sistem Belgelendirme Kuruluşu olarak, Türk Akreditasyon Kurumu-TÜRKAK  tarafından AB-0067-YS numarasıyla akredite edilmiştir.

TÜRKAK Akreditasyon kapsamlarına https://portal.turkak.org.tr/tr/accreditation/accreditation-certificate/search/955b4022-dd68-493b-9bb4-5d77c4e7fd2b adresinden erişilebilmektedir. Ayrıca International Accreditation Forum-IAF ın web sitesinden de sorgulama yapılabilmektedir. Sorgulama için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

https://www.iafcertsearch.org/search/certification-bodies?search=tb%20belgelendirme

 

Vizyon

Uygunluk ve Değerlendirme (UDK) faaliyetlerinde öncü kuruluş olmak.

 

Misyon

Akreditasyon yetkisinin alındığı, Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) ile beraber hareket ederek, yönetim sistemlerinin kullanımını artırmak, müşterilere ve diğer ilgili taraflara değer katmaktır.

BAZI REFERANSLARIMIZ

Belgelendirme hizmetlerimizi incelediniz mi?